Aj tento rok sa na malackom sídlisku Juh rozsvietil vianočný stromček. Stretli sa pod ním malí aj veľkí a všetci netrpezlivo čakali na príchod Mikuláša. Prví však vyšli z dymu nezbední čerti, ktorí rozdávali koláče „bosoráče“. Keďže pod stromček prišlo veľa poslušných detí, nakoniec čertov vystriedal Mikuláš s anjelmi. Deti zo Spevokolu svätej rodiny a speváci p. Oľgy Balayovej mu zaspievali pesničky. Za odmenu sa každý mohol s Mikulášom, anjelmi, ale aj čertmi odfotiť a dostal sladkú odmenu. Veríme že sa všetkým páčilo a tešíme sa na stretnutie pri ďalšej akcii.
Š. Hronček







Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…