V utorok 18. decembra sa začalo s roznosom darčekov do rodín, a tu sa ukázalo, že to nie je vždy jednoduché. Členky Viktórie sa usilovali nezabudnúť na tie deti, ktoré boli podľa ich informácií zo sociálne slabších rodín. Viaceré však na svojich adresách už nebývali. Mnohí očividne žijú vo veľkej biede a sami by darčeky svojim deťom azda ani nedopriať nemohli. Tí si pomoc vážili a tešili sa.
„Kam to ja teraz schovám, aby to dcérka nenašla,“ robila si starosti rozradostená pani z Nádražnej ulice. Z množstva pripravených a vianočne zabalených hračiek teda časť skončila v rodinách a časť v azylovom dome Betánia, kde žijú aj matky s malými deťmi.
Text, foto: -tabu-
Bojan Ćirić: Malacky majú najlepších fanúšikov na Slovensku!
Na konci apríla sa skončila sezóna nášho A tímu mužov v Niké Handball extralige. Hoci Záhoráci v…
Záver futbalovej sezóny
Futbalisti áčka FC Žolík Malacky majú za sebou dve predposledné kolá aktuálnej sezóny III. ligy.…