Neznámi výtržníci zničili oplotenie futbalového ihriska na sídlisku Juh. Okoloidúci Južania len nechápavo krútili hlavami.
Mesto Malacky ihrisko vďaka finančnej podpore sponzora revitalizuje a už na jar by si ho mali užívať všetci milovníci športu. Ak to však takto pôjde ďalej, visí nám tam veľký otáznik. Veď to ihrisko je pre nás? Prečo si ho sami ničíme?
Na ihrisku je od septembra vysadená nová tráva, preto je vstup na jeho plochu ZAKÁZANÝ až do jari budúceho roka, keď sa uskutoční prvá kosba trávnika. Ihrisko je preto oplotené.
Sponzorom projektu je spoločnosť Swedspan Slovakia, s. r. o. Na revitalizáciu ihriska venovala 10 000 €.
– Text: mija, foto: maga –





Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…