V sobotu 18. 4. sa na Kláštornom námestí konala ďalšia Malacká šošovica. Zišli sa tu šikovní Malačania, ktorí prezentovali a predávali svoje originálne výrobky. Túto už tradičnú milú akciu sprevádzal pestrý sprievodný program, ako napr. vystúpenie našich ZUŠ-károv, prehliadka krýpt, lukostreľba, mobilná knižnica a ďalšie aktivity našich malackých združení.
Pod šiatrom si mohli návštevníci podiskutovať s viceprimátorom Milanom Ondrovičom o jeho vízii cyklochodníkov v Malackách alebo sa porozprávať s primátom Jurajom ňíhom o rôznych témach. Napriek mierne nepriaznivému počasiu zavítalo ku kostolu množstvo ľudí, ktorých na tejto akcii postupne pribúda. Už teraz sa tešíme na ďalšiu šošovicu, ktorá sa uskutoční 20. júna.
-otano-
fotogaléria na Facebooku (53 ks)








Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou
Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený
Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…