Mestský úrad Malacky určuje termín na vykonanie jarnej preventívnej celoplošnej deratizácie na území mesta Malacky od 1. apríla do 15. mája.
Subjekty uvedené nižšie sú povinné vykonať deratizáciu vo svojich objektoch, prípadne v objektoch, kde na území mesta vykonávajú funkciu správcu, a to prostredníctvom firiem. Po vykonaní deratizácie treba zaslať pracovný list, resp. iný vierohodný doklad o výkone týchto prác obratom na MsÚ Malacky, útvar výstavby a životného prostredia. Nedodržanie týchto povinností bude postihované v zmysle platných právnych predpisov.
Povinné subjekty na vykonanie preventívnej deratizácie sú najmä vlastníci, prípadne správcovia: zariadení spoločného stravovania, zdravotníckych zariadení, obchodných a podnikateľských prevádzok, školských a predškolských zariadení, prevádzkových a administratívnych budov, obytných domov, rodinných domov – v prípade chovu hospodárskych zvierat, kanalizačnej siete, výrobných a prevádzkových objektov, vojenských objektov.
Viac informácií v priloženom dokumente: Jarná deratizácia
ÚVaŽP
Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…