14. 4. 2020
Hľadajú nový domov
Karanténna stanica v Malackách hľadá pôvodného alebo nového majiteľa pre dvoch psíkov, ktorí sa ocitli na ulici. Psy sa našli v našom meste, avšak kvôli chýbajúcim čipom ich nebolo možné identifikovať. Ak si niektorého z nich chcete adoptovať, oslovte pracovníkov útulku na nižšie uvedených kontaktoch.

Keny
Začiatkom marca odchytila mestská polícia kríženca malého vzrastu. V karanténnej stanici dostal meno Keny. Psík je veľmi kontaktný, veselý a prítulný, mohol by robiť spoločnosť aj starším ľudom alebo deťom, dobre si vychádza aj s inými zvieratami. Keny je ideálny pes do bytu či rodinného domu s celoročným prístupom dnu, ak sa však dostane do aktívnej rodiny, zvládne po boku svojho pána aj ľahšiu turistiku.

Deli

Maltézsky psík Deli pobehoval pri obchodnom dome bez akéhokoľvek označenia. Psík má odhadom 5-6 rokov. Momentálne je o neho postarané v dočasnej opatere, kde sa javí ako pohodový a bezproblémový pes. Pôvodný majiteľ by ho mohol spoznať podľa staršej jazvy na ňufáku a chýbajúcim zubom na jednej strane.

Kontakty
email: ksmalacky@gmail.com
facebook: Karanténna stanica Malacky


Text: -lw-,  foto: B. Križanová
Ďalšie
Spoločnosť
21. 3. 2023
Farebný deň

21. marec je Svetovým dňom Downovho syndrómu. Ľudia si vtento deň obliekajú ponožky rôznych…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Školstvo
21. 3. 2023
Zápis do 1. ročníka základných škôl

Mesto Malacky a riaditeľstvá základných škôl v Malackách oznamujú, že zápis na plnenie…

Zobraziť celý článok