10. 1. 2019
Hádzanári Strojára sa budú opäť zachraňovať
Aj tento rok sa malackí hádzanári po skončení základnej časti ocitnú medzi dolnou štvoricou tabuľky. Podobne ako v predchádzajúcich sezónach ich čaká súboj o udržanie sa v extralige. 
 
V skupine o záchranu je spolu so Strojárom Malacky aj Slovan Modra a Sporta Hlohovec. V poslednom kole základnej časti sa rozhodne o štvrtom zachraňujúcom sa tíme, momentálne je ním ŠKP Bratislava, ktorý stráca na MHK Piešťany jeden bod. 

Malačania sa s najväčšou pravdepodobnosťou umiestnia so ziskom dvoch bodov na poslednej priečke, deviata Modra má o bod viac a Strojár v 18. kole extraligy bude hrať proti lídrovi súťaže z Považskej Bystrice. Zápas sa odohrá v stredu 30. januára, po ňom bude známe obsadenie i rozpis zápasov skupiny o záchranu. 

M. Binčík 
Ďalšie
Práca
Oznamy
Aktuality
16. 6. 2026
Mesto hľadá zamestnanca na pozíciu manažér/ka kultúry a marketingu

Mesto Malacky informuje ovoľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky. Názov pracovnej…

Zobraziť celý článok
Doprava
10. 6. 2026
Môže autobus odísť zo zastávky skôr?

Nedávno sme do redakcie dostali sťažnosť na skorší odchod spoja Mestskej autobusovej dopravy (MAD)…

Zobraziť celý článok