8. 11. 2013
Futbalisti zo Žolíka potrebujú pomoc!

Úspešný futbalový klub Žolík Malacky, ktorý trénuje na svojpomocne opravenom ihrisku, zažil šok. V noci z 31. 10. na 1. 11.  vnikli do nášho areálu zlodeji, ktorí nám spôsobili škodu za vyše 3000 €. Ukradli lopty, kopačky, dresy, sieťky na bránu, zelené dresy s nápisom Žolík Malacky a vylúpili dokonca aj  bufet.

Futbalový klub Žolík Malacky vznikol v roku 2002. Zastrešujeme futbalistov od prípravky až po dorast. Tento rok bol pre nás veľmi významný. Nielenže sme boli ocenení ako kolektív roka, dosiahli sme výborné výsledky, ale podarilo sa nám viac-menej svojpomocne dokončiť naše futbalové ihrisko. Tam, kde predtým rástla burina, je teraz náš futbalový stánok. Odpracovali sme na ňom veľa hodín svojho voľného času, po ktorom sme mali samozrejme tréningy.

Pomáhali nám rodičia, tréneri a ľudia, ktorým záležalo na tom, aby sa v našom meste budovalo niečo pre deti, ktoré sa chcú hýbať. Preto je pre nás nepochopiteľné, že v noci z 31. 10. na 1. 11. 2013 vnikli do nášho areálu neznámi páchatelia, ktorí nám spôsobili škodu za vyše 3000 €. Nielenže nám ukradli lopty, kopačky, rozlišovacie dresy, 5 sád dresov, sieťky na bránu, zelené dresy s nápisom Žolík Malacky, ale vykradli dokonca náš bufet, ktorý slúžil aj pre hostí, ktorí hrali na našom ihrisku.

Je to veľká finančná strata pre náš klub. Sme totiž odkázaní na sponzorov (tak ako všetci športovci), ktorým sa odmieňame našimi výsledkami, ale aj na našich rodičov, ktorí nám finančne prispievajú na  klubové oblečenie a prepravujú nás na zápasy vlastnými autami. Preto sa na Vás obraciame so žiadosťou o finančný príspevok na náhradu škody, ktorú nám spôsobili. Budeme vďační za každú finančnú čiastku.

Dobrovoľné príspevky prosím zasielať na číslo účtu 6619830005/1111 UniCredit Bank Slovakia, a.s., VS: 2013, KS: 0308, alebo ak si nájdete čas, na Malackom pohári v Športovej hale Malina 24. 11. od 17.00 do 20.00 h budeme mať svoje stanovisko. Tam nám môžete prispieť podľa vlastného uváženia. Pri prevode na bankový účet napíšte do doplňujúcej informácie Vaše meno a priezvisko, aby sme sa Vám mohli verejne poďakovať. Zároveň Vám budeme vďační za akékoľvek informácie, ktoré povedú k objasneniu krádeže.

Futbalisti Žolíka Malacky 
Za Žolík Malacky: Silerová

 

 

Ďalšie
Oznamy
Voľby
29. 5. 2024
Hlasovanie do prenosnej volebnej schránky -Voľby do Európskeho parlamentu 2024

Volič, ktorý sa v deň konania volieb nemôže dostaviť do volebnej miestnosti zo závažných, najmä…

Zobraziť celý článok
Šport
Spoločnosť
Školstvo
28. 5. 2024
Športové hry malackej mládeže 2024 - propozície

Vpiatok 31. mája sa vmalackých školách uskutoční tradičné podujatie Športové hry malackej mládeže.…

Zobraziť celý článok