9. 9. 2019
Futbalisti Malaciek prehrali v Moste
        Futbalisti FC Malacky zažívajú neúspešný vstup do sezóny, keď sa im nepodarilo vyhrať ani v piatom ligovom stretnutí. V sobotu 7. septembra podľahli domácemu Mostu pri Bratislave 1:3 aj napriek polčasovému vedeniu 1:0. Jediným malackým strelcom v sychravom zápase bol Jakub Hradil. Domáci otočili zápas v rozmedzí šiestich minút po návrate zo šatní zásluhou Tomáša Hrutku a Filipa Šimoru. Poisťovací tretí gól Mosta 20 minút pred koncom opäť Tomáš Hrutka.
Malackí futbalisti v úvodných piatich kolách získali len tri body za tri remízy, po víkende sa nachádzajú na 14. mieste tabuľky. Vylepšiť si svoje postavenie môžu už v nedeľu 15. septembra o 16.30 h. Na domácom štadióne privítajú posledný tím tabuľky FK Slovan Ivanka pri Dunaji, ktorý zatiaľ získal iba jediný bod.

FK Slovan Most pri Bratislave – FC Malacky 3:1 (0:1)
Góly: 52. a 71. T. Hrutka, 56. F. Šimora – 34. J. Hradil

Zostava Slovan Most: Mário Idlbek – Matej Havrila, Filip Šimora, Oliver Vecsei, Adam Dunda, Marek Habaj (Adam Semančík), Martin Juraško (C), Tomáš Hrutka (Ján Kohút), Oliver Morócz, Michal Englman (Patrik Cíger), Daniel Valach.

Zostava FC Malacky: Juraj Krkošek – Jakub Hradil, Jakub Sagula, Adam Velický, Lukáš Rupec, Samuel Livora, Pavol Michalovič (Mladen Vučić), Denis Pecho (Andrija Bakrač), Julian Caro Sepulveda, Juraj Miklušičák, Edmund Addo (Branislav Martinka).

M. Binčík

26. 7. 2024
Záhoráci poznajú plán prípravných zápasov. Súperi sú aj zo zahraničia

Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v príprave na novú extraligovú sezónu aj s novými posilami.…