4. 8. 2014
Fun rádio Dohoda opäť prilákala davy

Sobotňajšia (2. 8.) Fun rádio Dohoda prilákala do Zámockého parku v Malackách tisícky návštevníkov. Na koncertoch sa bavili všetky generácie. Každý si tu našiel to svoje.

Brány sa otvorili na pravé poludnie. No napriek tomu, že program začal už o 14-tej, v areáli sa približne do 16-tej hodiny pohybovalo len málo ľudí. Hŕstku návštevníkov zabávali rockové kapely Metafora, Rock Reunion a Frequency. Zábavy chtivých návštevníkov festivalu prilákali až známejšie kapely a najmä chladnejšie popoludňajšie počasie. Teploty sa totiž počas dňa pohybovali okolo tridsiatky.

Ešte za svetla dostali dav do varu kapely Hex a Polemic. Už o 19-tej bola pod pódiom, ale i na ňom skutočne výborná nálada. Roztancovanú mládež ďalej zabával raper Ego. Po ňom si prišla na svoje aj staršia generácia, hoci Richarda Müllera vytlieskavala i mládež. Pred jeho koncertom prevzala zástupkyňa primátora mesta Mária Tedlová šek na 1000 € z rúk Jula Viršíka, konateľa usporiadateľskej agentúry Hit Production. Tieto peniaze poputujú, rovnako ako každý rok, na rekonštrukciu Malackého kaštieľa.

Po Müllerovi prišiel na rad miláčik ženských sŕdc, Majk Spirit. Súčasná mládež ovláda dokonale všetky jeho texty, a tak sa niet čo čudovať, že počas jeho koncertu bol areál Dohody na prasknutie. Na pár songov sa pripojila aj jeho legendárna crew H16.

Pri vstupných stánkoch s lístkami sa vytvárali siahodlhé rady už od 17-tej. Aj podľa slov organizátora Jula Viršíka si väčšina návštevníkov malackej Dohody necháva kúpu lístka na poslednú chvíľu a predpredaj tu nefunguje tak, ako v iných mestách.

Medzi koncertami publikum zabávali moderátori rannej šou Fun rádia Junior a Marcel. Okrem rôznych súťaží hádzali do davu aj tričká s logom Fun rádio Dohody, o ktoré bol naozaj veľký záujem. Domov v nich odchádzalo niekoľko desiatok návštevníkov. Tretí zo štvorice letných žúrov sa skončil podľa plánov o druhej hodine po polnoci, tak ako každý rok.

Text: N. Slobodová, foto: -naty/tabu-

Krátko po štarte

Prvé momenty

Fotogaléria 1

Fotogaléria 2

 

 

Ďalšie
Oznamy
Voľby
29. 5. 2024
Hlasovanie do prenosnej volebnej schránky -Voľby do Európskeho parlamentu 2024

Volič, ktorý sa v deň konania volieb nemôže dostaviť do volebnej miestnosti zo závažných, najmä…

Zobraziť celý článok
Šport
Spoločnosť
Školstvo
28. 5. 2024
Športové hry malackej mládeže 2024 - propozície

Vpiatok 31. mája sa vmalackých školách uskutoční tradičné podujatie Športové hry malackej mládeže.…

Zobraziť celý článok