11. 6. 2014
Fun rádio DOHODA 2014 opäť aj v Malackách

Opäť sa môžete tešiť na jeden zo štyroch letných žúrov Fun rádia, ktorý sa už po tretí raz uskutoční priamo v Malackách v Zámockom parku. Párty nabitá vystúpeniami mnohých hudobných hviezd vždy priláka davy. Tento rok sa uskutoční 2. augusta.

Už po šiestykrát pozýva Fun rádio všetkých priaznivcov dobrej hudby a skvelej zábavy na nadchádzajúcu sériu najväčších letných žúrov Fun rádio Dohoda. Od začiatku júla až do polovice augusta sa môžu festivaloví fanúšikovia tešiť na to najlepšie zo slovenskej hudobnej scény. Fun rádio Dohoda toto leto zavíta postupne do Nitry, Bojníc, Malaciek a Popradu.

Na pódiu Fun rádio Dohody sa už tradične predstavia slovenské hviezdy na čele so žijúcou legendou Richardom Müllerom, skupinami Polemic, HEX či zástupkyňami nežnejšieho pohlavia Celeste Buckingham a Katkou Knechtovou. Svoje zastúpenie budú mať aj hviezdy hip-hopu: Majk Spirit, EGO či AMO & Band. Premiérovo na Fun rádio Dohode vystúpi hip-hopová formácia 4D v zložení Čistychov, DNA, Mišo Biely a G-Bod. Taktiež po prvýkrát si stage Fun rádio Dohody príde vyskúšať bláznivá skupina BijouTerrier a o zábavu bude postarané aj vďaka skupine Helenine oči. Ako už býva zvykom, začiatok každej Fun rádio Dohody bude patriť mladým a talentovaným skupinám z domáceho regiónu. Tento rok sa na pódiu predstavia kapely Frequency, Rock Reunion, Metafora, Ranná nevoľnosť a skupina Fishing Strip.

O tanečné finále sa postarajú dvorní dídžeji Fun rádia DJ Carlo a DJ Milan Lieskovský. Spolu s Milanom Lieskovským sa všetci tancachtiví prenesú do sveta GET FUN a na vlastnej koži zažijú GET FUN párty plnú mixov tých najhorúcejších tanečných hitov.

Okrem atraktívneho hudobného programu budú svojimi zábavnými vstupmi a množstvom súťaží udržiavať publikum vo vare aj známi a obľúbení moderátori Fun rádia.

Vstupenky na všetky štyri najväčšie žúry tohto leta je možné kúpiť v sieti Ticketportal a v sieti Predpredaj.sk od 9. júna 2014 v predpredaji za výhodnú cenu. Deti s výškou do 130 cm majú vstup zdarma.

Text: -TS/red-, foto: -tabu-

Ďalšie
Šport
23. 5. 2024
Boxer Niko Sivák má republikový bronz

Komárno, 204 boxerov z 51 oddielov zcelého Slovenska – to boli majstrovstvá Slovenska vboxe žiakov…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
23. 5. 2024
Okresný súd Malacky vyhlasuje výberové konanie na pozíciu vyšší súdny úradník

Okresný súd Malacky informuje o voľnom štátnozamestnaneckom mieste v dočasnej štátnej službe vo…

Zobraziť celý článok