Florbalová extraliga mužov vrcholí a fanúšikovia tohto športu sa môžu tešiť na zaujímavý zápas. V stredu 2. apríla 2025 sa v Šport aréne Malacky odohrá 5. semifinálový zápas o postup do finále extraligy mužov, v ktorom sa stretnú tímy ŠK Lido Prírodovedec a FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina. Úvodné buly je naplánované na 20.00 h.
V tíme ŠK Lido Prírodovedec, ktorý v minulej sezóne získal titul majstra Slovenska, pôsobí aj odchovanec malackého florbalu Matej Jusko.
Semifinálová séria je mimoriadne vyrovnaná a obe mužstvá bojujú o poslednú šancu dostať sa do finále. Tento zápas môže rozhodnúť o všetkom, a preto môžeme očakávať veľmi kvalitný zápas najlepších tímov na Slovensku. Vstupné na zápas je 3 €.

Foto: Hugo Votruba / ŠK Lido
Koncom júla a začiatkom augusta bude na 10 dní uzavretý diaľničný vjazd a…
Na prelome júla aaugusta bude úplne uzatvorená diaľničná križovatka pri vjazde do Malaciek.…
Modernizácia železnice: zhotoviteľ chce začať skôr
Vprojekte modernizácie železničnej trate, ktorá prechádza Malackami, nastal zásadný posun. Podľa…