10. 9. 2018
FC Malacky uhral s Mostom bezgólovú remízu

 Malackí futbalisti sa v šiestom kole tretej ligy BFZ stretli so Slovanom Most pri Bratislave. V nedeľnom zápase diváci v Zámockom parku gól nevideli, zrodila sa remíza 0:0.
 Po vlažnom úvode zápasu sa ako prvý prihlásil o slovo tím hostí. V jedenástej minúte Most zahrozil strelou z priameho kopu. Vážnejšiu príležitosť mali hostia v 21. minúte, keď nakopnutá lopta prešla cez chybujúceho Adama Velického a pred hosťujúcim Michalom Majgotom sa objavil voľný priestor až k bráne. Hráč Mosta však šancu nepremenil. Do šatní sa šlo bez gólov, ale viac možností na skórovanie mali hostia.
 Domáci po prvý raz vážnejšie zahrozili až po prestávke, v 52. minúte volej Rastislava Havlíka z vnútra šestnástky letel mimo bránu Mosta. O dve minúty neskôr sa Most dostal do najväčšej šance zápasu, nikým nestrážený M. Majgot strieľal z prvej, Ondrej Klempa v bráne Malaciek predviedol vynikajúci zákrok a zabránil gólu. Do konca stretnutia sa do dobrých príležitostí dostali A. Velický či Jakub Mráz, ale súperi sa nakoniec rozišli po remíze 0:0.
 Naďalej tak platí, že malackí futbalisti ako nováčik v tretej lige od prvého kola neprehrali. Po šiestich kolách im patrí s deviatimi bodmi siedme miesto v tabuľke. Najbližšie Malačania vycestujú v nedeľu 16. septembra do Rače. Zápas sa začína netradične už o 10.30 h.

FC Malacky – FK Slovan Most pri Bratislave 0:0 (0:0)
Zostava FC Malacky:
Ondrej Klempa – Adam Velický, Martin Reisel, Štefan Kovárik, Filip Molnár, Daniel Čeřovský (Mário Lörinczi), Jakub Mráz, Juraj Miklušičák (Samuel Livora), Rastislav Havlík (Jakub Hitmar), Vladimír Ronec (C), Tomáš Mifkovič (Lukáš Rupec)

M. Binčík

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok