11. 10. 2021
Extraliga v hádzanej: Záhoráci siahali na bod v Topoľčanoch
Hádzanárom extraligového nováčika Záhoráci Stupava/Malacky v zápase 6. kola na palubovke Topoľčian ušiel prvý ligový bod o jediný gól. Domáce Agro Topoľčany vyhralo vďaka gólu minútu a pol pred koncom 27:26,  hoci súboj dovtedy dvoch posledných mužstiev extraligovej tabuľky bol viac než vyrovnaný.
Počas celého stretnutia Záhoráci doťahovali domácich; aj preto náskok Topoľčian nebol nikdy viac ako štvorgólový. Prvý polčas hostia zo Záhoria prehrali 11:13, v druhom počas takmer celého priebehu prehrávali, no 6 minút pred koncom sa im podarilo vyrovnať na 25:25, neskôr bolo aj 26:26, avšak na víťazný gól Topoľčian už nováčik s neskúseným tímom nedokázal odpovedať.
V najbližšom domácom stretnutí sa zverenci Petra Olšavského pokúsia získať body s tretím tímom tabuľky HK Košice. Záhoráci sú priebežne s nulou poslední, na predposledný HK Kúpele Bojnice strácajú 3 body. Tabuľku vedú bez straty bodu Tatran Prešov a Hlohovec.

HK Agro Topoľčany – Záhoráci Stupava/Malacky 27:26 (13:11)
Zostava Stupavy/Malaciek: Patrik Beleš (Juraj Rybár) – Roman Valachovič (2), Lukáš Konečný (3), Martin Polča, Michal Ichman, Ján Janoštiak (1), Andrej Polča, Daniel Polák (5), Mário Prevaj (3), Samuel Valent (5), Patrik Walter, Dominik Grich (4), Marián Jaššo (3)

M. Binčík
26. 7. 2024
Záhoráci poznajú plán prípravných zápasov. Súperi sú aj zo zahraničia

Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v príprave na novú extraligovú sezónu aj s novými posilami.…