2. 3. 2020
Dvojnásobný strieborný úspech našich stolných tenistov
Národné stolnotenisové centrum v Bratislave hostilo tento víkend majstrovstvá republiky v kategórii mužov a žien. V hlavnej súťaži sa predstavilo 32 hráčov a 24 hráčok. MSK Malacky reprezentovali Erik Illáš, Adam BratPavlína Rajtoková
 
Medzi jednotlivcami obsadil E. Illáš krásne 5. – 8. miesto, A. Brat 9. – 16. miesto a P.  Rajtoková 9. – 16. miesto. Vo štvorhre vybojoval A. Brat so spoluhráčom Tiborom Špánikom skvelé striebro a v zmiešanej štvorhre sa o veľké prekvapenie postarala dvojica E. Illáš – P. Rajtoková, ktorí takisto obsadili vynikajúce 2. miesto. Všetkým našim hráčom srdečne blahoželáme a do zvyšku sezóny im želáme veľa šťastia!
 
Naše ženy sa najbližšie predstavia v extralige 21. marca, keď v Ružomberku nastúpia proti domácim a proti Topoľčanom. Muži už poznajú svojho semifinálového súpera. V piatok 3. apríla hrajú doma proti VSTK Vranov.

Text a foto: MSK Malacky  

Ďalšie
Služby
Oznamy
26. 6. 2026
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej

Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…

Zobraziť celý článok
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok