Pri koľajniciach na Radlinského v smere od Nádražnej ulice máme nový chodník. Pôvodný projekt (v rámci rekonštrukcie Nádražnej) počítal s kratším chodníkom, ktorý sa mal končiť niekoľko metrov pred koľajiskom. Mesto ho preto na vlastné náklady dobudovalo celý – tak, aby sa končil až pri priecestí.
Dúfame, že chodcom bude dobre slúžiť a znovu pripomíname, aby ste pri prechádzaní koľajníc dbali na svoju bezpečnosť.
Text: -lup, foto: -naty-
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…