18. 10. 2024
Dohrávka s Interom žiadne body nepriniesla

Futbalisti FC Žolík Malacky prehrali v dohrávanom zápase 7. kola 3. ligy západ 1:3 s Interom Bratislava. Stretnutie sa malo hrať ešte v polovici septembra, no pre povodne na Záhorí muselo byť preložené.

Inter išiel do vedenia v Zámockom parku už v 7. minúte, keď sa presadil bývalý hráč Slovana Bratisla a reprezentant Karol Mészáros. Diváci, ktorých prišli vyše dve stovky, potom dlho gól nevideli. Až v 72. minúte, keď sa presadil hráč Malaciek Stanislav Škuta, bohužiaľ, do vlastnej brány a zvýšil tak na 2:0 pre mužstvo z bratislavských Pasienkov. O pár sekúnd na to znižoval Thiago Ronei Jantsch. Víťazstvo žlto-čiernych poistil skúsený zakončovateľ Juraj Piroska.

Pre Malacky išlo o prvú domácu prehru v novom ligovom ročníku, predtým prehrali len dvakrát vonku. Najbližší duel čaká Malačanov v nedeľu 20. októbra vo Veľkých Ludinciach. Zápas začína o 14.30 h.

FC Žolík Malacky – FK Inter Bratislava 1:3 (0:1)
Góly: 74.  Thiago Ronei Jantsch – 7. Karol Mészáros, 73. Stanislav Škuta (vl. gól), 83. Juraj Piroska

-mb-/foto: ilustračné