20. 2. 2014
DOD na malackom gymnáziu

Vo štvrtok 20. februára pripravilo štátne gymnázium v Malackách Deň otvorených dverí. Školu navštívilo množstvo záujemcov o štúdium. Viacerí prišli v sprievode svojich rodičov.
 

Išlo hlavne o terajších žiakov piatych a deviatych tried základných škôl. Návštevníci si mohli poprezerať celú školu vrátane najmodernejších učební. Zaujímavé pokusy si pripravili žiaci pod vedením učiteľov napríklad vo fyzikálnom či chemickom laboratóriu. Celé dopoludnie teda patrilo návštevám možných budúcich gymnazistov. Ak ste Deň otvorených dverí nestihli, nezúfajte. „Našu školu môžete navštíviť aj po iné dni. Budeme sa vám individuálne venovať,“ povedala s úsmevom riaditeľka gymnázia E. Krajčírová. „Na webovej stránke školy máme tiež veľmi peknú virtuálnu prehliadku,“ dodala.

Text, foto: N. Slobodová

Ďalšie
Oznamy
Aktuality
24. 6. 2026
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru

Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…

Zobraziť celý článok
Samospráva mesta
Cykloturistika
24. 6. 2026
Malacky na európskej cyklomape

Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…

Zobraziť celý článok