2. 12. 2011
Do Malaciek zavíta Mikuláš už v nedeľu!

Na známosť sa všetkým dáva, že tento rok v Malackách privítame Mikuláša už na Barboru. Nedeľa 4. 12. je už druhá adventná a to značí, že Vianoce sa nezadržateľne blížia. Adventné Malacky 2011 pokračujú v nedeľu o 17.00 h happeningovým podujatím s názvom Možno príde aj Mikuláš, ktoré vyvrcholí mikulášskym ohňostrojom.

A ako to už býva, Mikuláš nechodieva sám, ale v sprievode anjelov. Samozrejme, že sa k tejto spoločnosti priplichtí sem-tam aj nejaký ten čert, ktorý pripomenie deťom, že vždy sa veru môžu v niečom polepšiť. Veď kto by sa chcel dať rohatou potvorou strčiť do vreca? Deti i dospelí si vychutnajú mikulášske tajomstvá a prekvapenia v podobe programu, ktorý uspokojí všetky vekové kategórie.

Malačania a návštevníci mesta si užijú dobrú zábavu počas predstavenia, ktoré budú moderovať Zuzana Haassová a Samuel Spišák. Naživo nám zaspieva aj známa hviezda SuperStar Denis Lacho, zatancuje neodmysliteľné TS Saltatrix a predvedie sa aj Divadlo na hambálku. Všetok čulý mikulášsky ruch si budeme užívať pred Malackým kaštieľom, kde bude postavená tribúna aj voňavé stánky s dobrotami. Tentoraz do kaštieľa smú vojsť len vzácny hosť Mikuláš so svojím sprievodom. Inak to bude až počas tretej a štvrtej adventnej nedele, keď si deti v jeho interiéri vychutnajú svoje obľúbené rozprávkové popoludnia.

Na svoje si prídu aj milovníci korčuľovania, pretože ľadová plocha bude mať tento rok premiérový deň práve počas tohto pekného podujatia. Okolo Malackého kaštieľa budú rozostavané stánky s občerstvením a tí, ktorým bude zima, dostanú aj čaj zadarmo v stánku mestského úradu. Tí väčší si práve tam môžu kúpiť nástenný kalendár mesta Malacky na rok 2012, ktorý stojí neuveriteľných 3,30 €. Príďte všetci do príjemného prostredia Zámockého parku a nezmeškajte zapaľovanie druhej adventnej sviece na mestskom adventnom venci už v nedeľu 4. 12. o 17.00 h pred Malackým kaštieľom!

Text: Tatiana Búbelová; Ilustračné foto: S. Osuský

Ďalšie
Mestská polícia
Práca
Oznamy
3. 2. 2023
Mestská polícia Malacky prijme príslušníka

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok