21. 12. 2023
Do krabice sa zmestí veľa lásky

Máme za sebou 6. ročník akcie Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? Na začiatku to bola aktivita jednej mamičky, ktorá začala napĺňať krabičky pre seniorov. Dnes už ide o celoslovenskú výzvu a zapájajú sa nielen jednotlivci, ale aj rodiny či školské triedy.

            Tak to bolo aj v Malackách a okolí. Vyzbieralo sa vyše 500 krabičiek, ktoré dostali seniori v našom meste, Studienke, Plaveckom Podhradí, Stupave, Veľkých Levároch a Suchohrade. V Mestskom centre sociálnych služieb v Malackách odovzdávali darčeky druháci a tretiaci z Dérerky, ktorí si pre starkých pripravili aj pekný vianočný program.

            Najväčšie poďakovanie patrí spoluorganizátorkám Veronike Fusekovej a Zuzane Janskej. Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí do krabičiek pribalili aj kúsok svojej lásky.

Text a foto: -lp-

Ďalšie
Spoločnosť
Zdravotníctvo
6. 11. 2025
Vďaka za každú kvapku krvi

Vpriestoroch štátneho gymnázia sa už po tretíkrát vtomto roku konala Prednostova kvapka krvi.…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Spoločnosť
Rozvoj
Investície
6. 11. 2025
Prichádzajú ďalšie eurofondy

Začiatkom októbra sme informovali, že mesto získalo dotáciu 2,8 milióna € na centrum pre deti so…

Zobraziť celý článok