„Divadelné predstavenie je pre deti veľkým zážitkom, čo sme mohli vidieť aj na vlastných očiach. Podľa mňa je to od mesta ten najlepší darček, ktorý im môžeme na privítanie v škole venovať,“ povedal primátor mesta Jozef Ondrejka, ktorý sa čerstvým školákom na začiatku osobne prihovoril. „Okrem obľúbeného divadielka máme pre školáčikov pripravené drobné darčeky, ktoré im vo štvrtok 6. 9. odovzdáme priamo v ich triedach,“ povedala A. Hrnková z MsÚ.
Text, foto: -tabu-
Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…