15. 3. 2021
Divadlo Falangír s novým podcastom Milenials
Herci z divadla Falangír sú už dlhé mesiace pre protipandemické opatrenia bez vystúpení, no napriek tomu nezaháľajú. Ich nový podcast Milenials sa bude venovať mladej generácii a vypočuť si ho budete môcť na všetkých podcastových platformách – Podbean, Apple podcasty, Google podcasty a Spotify.
„Najkritizovanejšia, najospevovanejšia, najkomplikovanejšia spomedzi všetkých generácii – to sme my, Mileniali- generácia, ktorá má svet v rukáve. Cestovanie, technológie, svetové jazyky, neobmedzené možnosti, ale aj vyhorenie, lenivosť a narcizmus. Aj o týchto zaujímavých a aktuálnych témach sa budeme rozprávať v novom podcaste Milenials,“ hovorí o novom projekte jeho autor Denis Farkaš. 
Podcast je pokračovaním úspešnej série diskusií CHILL OUT, ktoré pripravovalo Štúdio mladých Divadla na Hambálku. Diskusie a významné osobnosti, s ktorými sa na nich dalo stretnúť (Milan Kňažko, Iveta Radičová, Adela Vinczeová a iní) pred pandémiou priťahovali mladých aj starších divákov, koronavírus však možnosti posunul do online priestoru. 
Podcast, ktorý predstavuje generáciu mileniálov s ľahkosťou, ale v plnej vážnosti bude vychádzať dvakrát za mesiac, po prvý raz si ho budete môcť vypočuť už v utorok 16. marca. 

-red-/foto: Divadlo Falangír

Ďalšie
Spoločnosť
21. 3. 2023
Farebný deň

21. marec je Svetovým dňom Downovho syndrómu. Ľudia si vtento deň obliekajú ponožky rôznych…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Školstvo
21. 3. 2023
Zápis do 1. ročníka základných škôl

Mesto Malacky a riaditeľstvá základných škôl v Malackách oznamujú, že zápis na plnenie…

Zobraziť celý článok