16. 5. 2018
Deň detí prinesie do centra mesta zábavu
Program pripravený na Deň detí bude už tradične patriť zábave, smiechu a radosti. Už o 9.30 h príde kúzelník Peter Šesták, ktorého vystrieda hudobná dvojica PACI PAC. O 11.30 h je naplánovaný program Centra voľného času, na poludnie čaká deti dobrodružstvo s JANČIČI a neskôr strhujúca bubnová šou v podaní zoskupenia JAMADAN. O 13.20 h sa predvedie so svojim programom Základná umelecká škola a o 14.00 h príde šašo VIKTOR, aby priniesol smiech, ktorý patrí ku každej oslave. Záver bude patriť obľúbenej penovej šou.  

To však nie je všetko. Počas celého dňa sa môžu deti tešiť z farmárskych vozidiel, chodúliarov, maskotov a z prezentácie lietadiel. O zábavu sa postará i nafukovací hrad, trampolína, mobilné planetárium, maľovanie na tvár. Pripravené budú tvorivé dielne, hry, rôzne balónové  kreácie a pre maškrtné jazýčky pukance a cukrová vata.

V areáli MŠ Hviezdoslavova sa budú môcť deti vyšantiť na trojkolkách a parkovisko pred škôlkou (priestor medzi Inkubátorom a kinom) sa premení na dopravné ihrisko.

-red-
Ďalšie
Voľný čas
Podujatia
18. 7. 2024
Modelárska šou už tento víkend

Prvé tohoročné letné stretnutie leteckých modelárov sa uskutoční už tento víkend (20. a 21. júla).…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
17. 7. 2024
Cyklotrasy: otázky verejnosti (3)

Náš seriál opravidlách cestnej premávky na cyklotrasách avich okolí pokračuje ďalším dielom. Znovu…

Zobraziť celý článok