Pondelkové slávnostné privítanie v školských laviciach už v spomienkach prvákov bledne, no v stredu 5. 9. im výnimočnosť prvého vykročenia do školy opäť pripomenul primátor mesta RNDr. J. Ondrejka. V spolupráci so školským úradom pozval do zrekonštruovaného kina na filmové predstavenie všetkých vyše 200 malackých prváčikov, ich učiteľov i riaditeľov škôl.
Predstavenie Shrek 3 si postupne vychutnali malí školáci zo všetkých troch základných škôl v Malackách, z cirkevnej školy i zo špeciálnej ZŠ. Nadšenie z priestoru, v ktorom mnohí boli po prvý raz, z milého privítania a peknej rozprávky sa očividne tešili. Nadšenie a iskričky v očiach mnohých bolo badať aj pri záverečnom odovzdávaní taštičiek s darčekmi pre čerstvých prváčikov.
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…