Vo štvrtok 16. augusta nám do redakcie občania nahlásili ďalší vandalizmus. Na Záhoráckej ulici neznámy páchateľ zrejme vytrhol dve lavičky z chodníkovej dlažby. Táto skutočnosť bola nahlásená oddeleniu služieb v MsÚ, ktoré by malo kontaktovať políciu. O tom, či vandala zachytila mestská kamera a o ďalšom postupe v tomto prípade vás budeme informovať.
Text, foto: -naty-

Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…