16. 8. 2012
Ďalší vandalizmus

Vo štvrtok 16. augusta nám do redakcie občania nahlásili ďalší vandalizmus. Na Záhoráckej ulici neznámy páchateľ zrejme vytrhol dve lavičky z chodníkovej dlažby. Táto skutočnosť bola nahlásená oddeleniu služieb v MsÚ, ktoré by malo kontaktovať políciu. O tom, či vandala zachytila mestská kamera a o ďalšom postupe v tomto prípade vás budeme informovať.

Text, foto: -naty- 

Ďalšie
Služby
Oznamy
26. 6. 2026
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej

Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…

Zobraziť celý článok
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok