28. 11. 2012
Coca-Cola Vianočný kamión ukončí svoje tohtoročné putovanie v Malackách

Ako každý rok, aj tento sa usmiaty, červeno-biely Santa Claus vyberie na cestu okolo Slovenska. So svojím kamiónom opäť navštívi 15 miest, avšak väčšina je nová. Santa si vybral ako poslednú zastávku aj Malacky a  parkovisko za OD Stred, ktoré sa v stredu 19. decembra rozžiari vďaka jeho Coca-Cola Vianočnému kamiónu.

Tento rok je Santov Coca-Cola Vianočný kamión nepatrne upravený, ale kreslo, v ktorom si vypočuje každé vianočné želanie, však zostalo zachované. Súčasťou milého programu je aj špeciálny tanec pre deti na slová pesničky „Vianoce už prišli“, ktorý ich zabaví a zároveň zahreje počas popoludnia. Deti sa ho naučia od pomocníkov Santu – usilovných škriatkov.

Cieľom Santa Clausa a jeho Coca-Cola Vianočného kamiónu je, okrem rozdávania radosti malým i veľkým, aj pomoc miestnym komunitám a charitatívnym organizáciám. Tento rok tomu nebude inak. Výťažok zo špeciálneho vianočného predaja suvenírov bude v Malackách venovaný na sociálne programy mesta. Symbolický šek po ukončení predaja odovzdá moderátor podujatia zástupcovi mesta, ktoré prostriedky prerozdelí.

Priebeh Coca-Cola Vianočnej tour je v každom meste rovnaký. Program začína o 16.00 h, keď moderátor naučí deti špeciálny tanec, a o 16.30 h prichádza Santa Claus so svojím Coca-Cola Vianočným kamiónom. Záver celej akcie je o 18.00 h, keď sa návštevníci so Santom rozlúčia.

Pre tých, ktorí sa nebudú môcť prísť pozrieť na Coca-Cola Vianočný kamión, je pripravená internetová stránka, na ktorej môžu sledovať jeho putovanie po Slovensku a fotografie z miest, ktoré už navštívil – www.vianocnykamion.sk/. Informácie budú zároveň zverejňované aj na špeciálnej fan page Coca-Cola Vianočný kamión na Facebooku.

-ts-

Ďalšie
Šport
15. 4. 2024
Úspešná súťaž karate v Malackách

Karate klub TJ Strojár Malacky aj tento rok organizoval regionálnu súťaž spodporou Asociácie…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Oznamy
15. 4. 2024
Stavebný úrad je oddnes do stredy zatvorený

Oznamujeme verejnosti, že z dôvodu školenia je od pondelka 15. apríla do stredy 17. apríla…

Zobraziť celý článok