V sobotu 22. marca sa od 10.00 h uskutoční čistenie lesa malý Vampíl pri sídlisku Juh. Stretneme sa pri budove bývalej vodárne. Prineste si pohodlnú obuv, rukavice a hlavne dobrú náladu a chuť urobiť niečo pre našu prírodu v okolí Malaciek.
Čistenie skládky sa rozhodla zorganizovať občianka Malaciek Lenka Vačková a pozýva nielen svojich kamarátov, ale všetkých, ktorí prejavia záujem. „Často chodím okolo so svojím psíkom a už sa na to nemôžem pozerať,“ vyhlásila Lenka. Vítaný je teda každý, komu záleží na tom, v akom prostredí žijeme. Občerstvenie bude zabezpečené.
Text: -LV/red-, foto: ilustr.
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…