5. 9. 2013
Chceš začať s džudom? Príď medzi nás!
JUDO – club TJ Strojár Malacky Ťa pozýva! Príď medzi nás a môžeš byť majstrom tohto bojového umenia! Trénovaním získaš silu a obratnosť, kolektív dobrých a veselých kamarátov, odvahu a schopnosť brániť sa a zvládať prekážky, odhalenie tajov japonského bojového umenia, možnosť súťažiť na Slovensku aj v zahraničí. Privítame chlapcov a dievčatá vo veku od 6 do 15 rokov.

Možno neviete, že džudo prikladá vysoký význam charakteru a kladne vplýva na harmonický rozvoj osobnosti; všestranne pôsobí na všetky telesné partie a napomáha zdravému vývoju celého organizmu; učí sebaovládaniu, systematickému zvládaniu prekážok a plánovitému dosahovaniu cieľov; hoci je to individuálny šport, tréningy sú možné len v kolektíve, takže cvičenec pravidelne rozvíja aj svoje sociálne zručnosti.

Pre hyperaktívne deti je džudo vynikajúcim spôsobom odreagovania sa a eliminácie nadbytočnej energie či agresivity. Tréningy zabezpečujú prirodzenú rovnováhu k sedavému a často pasívnemu tráveniu voľného času. V prípade športových úspechov na národnej úrovni dosiahnuté výsledky kladne ovplyvňujú šance na úspešné prijatie na vybranú strednú školu.

Tréningy začiatočníkov sa konajú v utorok od 16.30 h a v piatok od 16.00 h. Naša telocvičňa sa nachádza v Malackách na Sasinkovej ulici v SOKOLOVNI oproti ŠH MALINA. Kontakt a informácie: Tel.: 0905 413 780/0917 759 692; judo.malacky@orangeportal.sk

-ts-
Ďalšie
Doprava
Rozvoj
29. 11. 2023
Rekonštrukcia Ulice Martina Benku bude pokračovať na jar

Bratislavská vodárenská spoločnosť už skončila kompletnú rekonštrukciu vodovodu a kanalizácie na…

Zobraziť celý článok
Životné prostredie
Služby
Oznamy
28. 11. 2023
Západoslovenská distribučná vyzýva vlastníkov na orez drevín

Spoločnosť Západoslovenská distribučná a.s. (ZSDis) vyzýva vlastníkov, nájomcov a správcov…

Zobraziť celý článok