11. 5. 2012
Cez víkend bude živo, veselo a súťaživo

Cez víkend nás čaká v Malackách a okolí niekoľko zaujímavých podujatí.

V sobotu organizuje Únia materských centier a Materské centrum Vánok v Zámockom parku veľkolepú oslavu Dňa matiek Míľa pre mamu. Na programe sú moderná i ľudová hudba, tanec, tvorivé dielne, divadielko, žonglovanie aj maľovanie na tvár. Odvážni si môžu vyskúšať trampolínu, chodúle, skákací hrad a bludisko.

Rovnako veselo bude aj v nedeľu na školskom dvore Spojenej školy sv. F. Assiského. Škola a združenie Deti a rodina tam usporadúvajú Deň rodiny 2012.  Pripravený je bohatý program  – vystúpenie detí, koncert, bábkové divadlo, modelovanie, vedomostná súťaž a veľa iného.

Pre športovo naladených je v sobotu pripravený ďalší ročník populárnej Hasprúnskej 10, 20, 23 a 50. Turistický oddiel KST v Studienke pozýva všetkých peších aj tých na kolesách. Bicykle už majú pripravené aj členovia a priatelia SCK Záhorák – Malacky. Ak sa k nim chcete pridať, buďte o 9.00 hod pre synagógou.

No a samozrejme v sobotu aj v nedeľu budeme žiť aj hokejom. Opäť máme pre vás pripravenú SÚŤAŽ. Ten, kto do začiatku zápasu správne tipne výsledok a bude vylosovaný, vyhrá tričko s logom mesta. Tipy na výsledok píšte do komentárov k tomuto článku.


Viac o týchto podujatiach v priložených dokumentoch:

Ďalšie
Šport
26. 5. 2023
Majstrovstvá OPK Malacky v disciplíne M 400

Na strelnici Športovo-streleckého klubu Malacky sa 14. mája uskutočnila prvá strelecká súťaž…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
26. 5. 2023
Voľné pracovné miesto: samostatný odborný referent všeobecnej učtárne

    Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky. Názov pracovnej…

Zobraziť celý článok