11. 5. 2012
Cez víkend bude živo, veselo a súťaživo

Cez víkend nás čaká v Malackách a okolí niekoľko zaujímavých podujatí.

V sobotu organizuje Únia materských centier a Materské centrum Vánok v Zámockom parku veľkolepú oslavu Dňa matiek Míľa pre mamu. Na programe sú moderná i ľudová hudba, tanec, tvorivé dielne, divadielko, žonglovanie aj maľovanie na tvár. Odvážni si môžu vyskúšať trampolínu, chodúle, skákací hrad a bludisko.

Rovnako veselo bude aj v nedeľu na školskom dvore Spojenej školy sv. F. Assiského. Škola a združenie Deti a rodina tam usporadúvajú Deň rodiny 2012.  Pripravený je bohatý program  – vystúpenie detí, koncert, bábkové divadlo, modelovanie, vedomostná súťaž a veľa iného.

Pre športovo naladených je v sobotu pripravený ďalší ročník populárnej Hasprúnskej 10, 20, 23 a 50. Turistický oddiel KST v Studienke pozýva všetkých peších aj tých na kolesách. Bicykle už majú pripravené aj členovia a priatelia SCK Záhorák – Malacky. Ak sa k nim chcete pridať, buďte o 9.00 hod pre synagógou.

No a samozrejme v sobotu aj v nedeľu budeme žiť aj hokejom. Opäť máme pre vás pripravenú SÚŤAŽ. Ten, kto do začiatku zápasu správne tipne výsledok a bude vylosovaný, vyhrá tričko s logom mesta. Tipy na výsledok píšte do komentárov k tomuto článku.


Viac o týchto podujatiach v priložených dokumentoch:

Ďalšie
Šport
18. 4. 2024
Stolnotenisová mládež boduje

Stolnotenisová mládež sa za ostatné týždne zúčastnila dvoch turnajov. Spomedzi reprezentantiek a…

Zobraziť celý článok
Šport
17. 4. 2024
Záhoráci budú bojovať v skupine o 5. – 8. miesto. S Považskou Bystricou…

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s…

Zobraziť celý článok