11. 8. 2014
Asfaltovať sa bude, ale s oneskorením
Prostredníctvom rubriky Pýtame sa MsÚ na webstránke mesta www.malacky.sk sa obyvateľ mesta spýtal kompetentných, či a kedy sa bude opravovať cesta za odbočkou na sídlisko Juh, ktorá je plná veľkých dier. „Takmer sa tadiaľ nedá normálne prejsť,“ píše jeden z Malačanov, ktorí na opravu čakajú.  

„Máme to v pláne, dokonca to už malo byť opravené, lenže nastali problémy s dodávkou asfaltobetónu. Jeho dodávateľ Slovasfalt nám z technických príčin nemohol vyhovieť napriek predchádzajúcemu prísľubu dodávky z obaľovne v Moravskom sv. Jáne koncom 30., alebo začiatkom 31. týždňa,“ uviedol F. Klíma, vedúci Oddelenia služieb MsÚ v Malackách.

„Na asfaltovanie sme sa pripravili a niektoré poškodenia na mestských komunikáciách sme pozarezávali už koncom 29. týždňa a začiatkom 30 týždňa sme chystali ich opravu. Asfalt z obaľovne však namiesto k nám putoval na riešenie havarijnej situácie na inom mieste. Opravu vykonáme čoskoro, hneď ako spoločnosť začne s ďalšou výrobou asfaltobetónu. Zatiaľ prosíme o trošku trpezlivosti,“ vyzval verejnosť F. Klíma z MsÚ.  

Text, foto: -tabu-
Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
Celomestské podujatia
Kultúra
6. 12. 2023
Horí prvá sviečka na adventnom venci

Kostolom Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Malackách sa vnedeľu 3. decembra niesli tóny…

Zobraziť celý článok
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok