18. 10. 2023
Alex Hyža je vicemajstrom Slovenska vo footgolfe

Footgolfový Klub Malacky má za sebou prvú sezónu, ktorú sa nedá hodnotiť inak ako pozitívne. Hráči sa zúčastnili na viacerých slovenských aj na zahraničných turnajoch. Výborných výsledkov bolo viac, avšak najlepší dosiahol Alex Hyža, ktorý sa stal vicemajstrom Slovenska v kategórii junior do 16 rokov.

            Vyvrcholením sezóny bol trojdňový medzinárodný turnaj Slovak Open 500. Na ihrisku Black River Golf Resort Bernolákovo malacký klub zastupovalo 5 hráčov: Martin  Klas, Martin Lenner, Roman Sirota, Natália Čermáková a Alex Hyža. Najlepšie sa umiestnil Alex, ktorý v kategórii junior do 16 rokov obsadil krásnu striebornú pozíciu.

            Počas sezóny sa turnaje delili do dvoch súťaží, Slovak Tour a Slovak Cup. V súťaži Slovak Cup sa najlepšie umiestnili R. Sirota (3. miesto v kategórii amatér), N. Čermáková (-3. miesto v kategórii ženy) a A. Hyža (3. miesto v kategórii junior do 16 rokov). V súťaži Slovak Tour sa Alex umiestnil na celkovom 2. mieste, čím sa stal vicemajstrom Slovenska v kategórii junior do 16 rokov.

            Vedenie klubu ďakuje všetkým aktívnym hráčom klubu za vzornú reprezentáciu klubu a mesta Malacky. Tešíme sa na sezónu 2024!

Text a foto: Footgolfový Klub Malacky

Ďalšie
Práca
Oznamy
17. 5. 2024
Voľné pracovné miesto na MsÚ: samostatný odborný referent územného plánovania

Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky s názvom: Samostatný…

Zobraziť celý článok
Školstvo
Práca
Oznamy
16. 5. 2024
Štyri voľné pracovné miesta v materskej škole

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01 Malacky, informuje o štyroch voľných pracovných miestach.…

Zobraziť celý článok