13. 11. 2017
AFRIKA NA PIONIERI s Marekom Slobodníkom
Video, slide show a rozprávanie banskobystrického cestovateľa Mareka Slobodníka z cesty naprieč Afrikou na Jawách Pionier je tu – v utorok 14. novembra o 19.00 v Kine Záhoran v Malackách. Piati cestovatelia, päť mesiacov na cestách, 15 tisíc kilometrov na jedných z najhorších jednostopých motorových dopravných prostriedkov.

Začalo to nevinným výletom, keď po strednej škole vyrazili prvýkrát na pionieroch okolo Slovenska. Každým rokom chceli vidieť viac a po deviatich rokoch sa im podarilo prejsť naprieč celým kontinentom. Príďte si vypočuť rozprávanie o tom, ako sa predierali zamrznutou Európou do Afriky, kde ich čakalo 45 stupňové peklo v Sudáne a nekonečné prejazdy púšťami, tlačenie do obrovských hôr v Etiópii či rozsiahle pláže Mozambiku.

Marek Slobodník, autor celého projektu Afrika na Pionieri, neabsolvoval len cestu do Kazachstanu, ale aj expedíciu naprieč Južnou Amerikou a Austráliou, a tiež Indonéziou na Jawe 250 so známym českým cestovateľom Danom Přibáňom a jeho žltými trabantmi.

Môžete vidieť filmy, rozhovory v rádiu, či nekonečné množstvo článkov, no nič sa nevyrovná osobnému stretnutiu na cestovateľskej prezentácií so zábavným pokecom a úžasnými fotkami.

Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni kina alebo na 

MCK

Ďalšie
Oznamy
7. 12. 2023
V piatok bude hlasitá skúška sirén

Ministerstvo vnútra SR oznamuje, že vpiatok 8. decembra o12.00 h bude akustické preskúšanie…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
Podujatia
7. 12. 2023
Benefičný koncert Vstúpte pohladil dušu

Nezisková organizácia Vstúpte, ktorá sa venuje ľuďom s mentálnym postihnutím v našom meste,…

Zobraziť celý článok