4. 2. 2015
A opäť vandalizmus!

Riaditeľ príspevkovej organizácie mesta AD HOC V. Mihočko nám so smútkom a zároveň rozhorčením v hlase oznámil ďalší vandalizmus. Tentokrát si vandali vzali na  paškál tribúnu na futbalovom štadióne v Zámockom parku. Posprejovali ju nápismi, ktoré je podľa Mihočkových slov vidieť aj inde v meste. Ide teda zrejme o partiu, ktorá si už dlhodobo kráti voľné chvíle so sprejom v ruke. Výtržnosť sa zrejme stala v pondelok 2. februára vo večerných hodinách.

V. Mihočko hovorí, že podobné prípady rieši veľmi často. V decembri napríklad neznámi páchatelia porozbíjali okná na tribúne pri futbalovom štadióne. Pravdepodobne konali len z nudy, keďže sú na nich aj mreže a dnu sa tak dostať nemohli (pozn. redakcie: viď foto).

Text: -naty-, foto: -otano-

 

Ďalšie
Školstvo
Ekonomika a rozvoj
19. 6. 2026
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou

Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…

Zobraziť celý článok
Samospráva mesta
Oznamy
Aktuality
19. 6. 2026
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený

Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…

Zobraziť celý článok