Riaditeľ príspevkovej organizácie mesta AD HOC V. Mihočko nám so smútkom a zároveň rozhorčením v hlase oznámil ďalší vandalizmus. Tentokrát si vandali vzali na paškál tribúnu na futbalovom štadióne v Zámockom parku. Posprejovali ju nápismi, ktoré je podľa Mihočkových slov vidieť aj inde v meste. Ide teda zrejme o partiu, ktorá si už dlhodobo kráti voľné chvíle so sprejom v ruke. Výtržnosť sa zrejme stala v pondelok 2. februára vo večerných hodinách.
V. Mihočko hovorí, že podobné prípady rieši veľmi často. V decembri napríklad neznámi páchatelia porozbíjali okná na tribúne pri futbalovom štadióne. Pravdepodobne konali len z nudy, keďže sú na nich aj mreže a dnu sa tak dostať nemohli (pozn. redakcie: viď foto).
Text: -naty-, foto: -otano-







Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou
Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený
Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…