17. 5. 2016
Klub Vodného Motorizmu MA-JAK Malacky odštartoval sezónu 2016

V úvode mája sa v Medveďove uskutočnilo I. kolo majstrovstiev Slovenska vo vodnom motorizme Formula Future, kde malackí pretekári z klubu KVM MA-JAK Malacky úspešne odštartovali sezónu.

Klub vznikol len tento rok vo februári a aj napriek mnohým prekážkam a tréningom na poslednú chvíľu si Malačania z pretekov odniesli domov medaile. V kategórii mladších žiakov si zlato vybojoval Oliver Truchlý (10 r.) a striebro Kristián Viktorín (9 r.). V kategórii starších žiakov získal bronz Samuel Kandil (16 r.) a na 6. mieste skončil Kristián Lisý (15 r.).

Chlapci si vyskúšali aj jazdu na rýchlostnom klzáku a v tejto kategórii sa najrýchlejším pretekárom sa stal Kristián Viktorín. Vodných motoristov čaká ešte ďalších päť kôl súťaže, ktoré sa uskutočnia v Komárne, Piešťanoch, Jakubove a dvojdňový seriál pretekov bude v Gabčíkove. Ten spoluorganizuje aj KVM MA-JAK.

Text, foto: -ts-

26. 7. 2024
Záhoráci poznajú plán prípravných zápasov. Súperi sú aj zo zahraničia

Záhoráci Stupava/Malacky už zarezávajú v príprave na novú extraligovú sezónu aj s novými posilami.…