Bojovníci z Malaciek nechýbali na prestížnom podujatí MMA Arena Cup v Brne (Medzinárodné OPEN majstrovstvá MMA a turnaj v grapplingu), ktoré sa konalo 26. septembra. Vysúťažili cenné kovy a nestratili sa ani na medzinárodnom galavečere GLADORK 6, ktorý sa konal 2. októbra v Znojme.
Na prvom podujatí sa v juniorskej kategórii grappling + 70 kg presadil Simon Michálek, ktorý získal zlato a Lukáš Piffko, ktorý vybojoval bronz. V juniorskej kategórii MMA nemal Simon Michálek súpera, takže bol so súhlasom trénera nominovaný do mužskej kategórie MMA – 120 kg. Tam zúročil disciplinovaný a zodpovedný prístup v tréningovej a predzápasovej príprave a vybojoval si zlato.
Na druhej súťaži mal FDM Combat Team zastúpenie v kategórii K-1 – 90 kg. Milan Jančárek v prvom kole systematickým tlakom na prednú nohu „rozobral“ súpera a ten následne po ďalšom zranení nebol schopný pokračovať, čo potvrdil aj prítomný lekár.
„Zverencom ďakujem za reprezentáciu i dosiahnuté úspechy a teším sa s nimi. Svedčia o ich komplexnej pripravenosti a sú odmenou za ich drinu a čas strávený v telocvični,“ uviedol tréner Marian Strelecký.
Text: -M. Strelecký/red-, foto: MS





Malačania vstúpili do jari prehrou. Prievidza rozhodla za 30 minút
Futbalisti FC Žolík Malacky odštartovali jarnú časť III. ligy na ihrisku Baníka Prievidza. Pred…
Futbalové posily
FC Žolík Malacky A pod vedením trénera Pavla Michaloviča má za sebou zimnú prípravu pred…