4. 6. 2025
Samuel Mráz prestúpil do Ženevy

Slovenský futbalista Samuel Mráz má nové pôsobisko, z Poľska sa sťahuje do Švajčiarska. 28-ročný rodák z Malaciek hral doteraz za Motor Lublin a so 16 gólmi bol najlepším strelcom svojho tímu, avšak nedohodol sa na novej zmluve.

            Jeho novým klubom bude Servette Ženeva. „Samuel Mráz má nos na góly. Vďaka výborným hlavičkovým schopnostiam a veľkej pohyblivosti je vítanou posilou útočnej formácie „Les Grenats“. V Servette bude nosiť číslo 90,“ uviedol klub. Ženeva si vďaka 2. miestu v sezóne zaistila účasť v predkole Ligy majstrov.

            S. Mráz je aj v nominácii trénera Francesca Calzonu na prípravné zápasy reprezentácie SR na kvalifikáciu o účasť na majstrovstvách sveta. V sobotu 7. júna hrajú naši v gréckom Heraklione proti domácim, o tri dni neskôr nastúpia na neutrálnej pôde v maďarskom Debrecíne proti Izraelu.

Text: TASR/www.sportnet.sme.sk/www.sport.aktuality.sk, foto: Servette FC

Ďalšie
Šport
6. 6. 2025
Májová regata 2025: vicemajstri v námornom jachtingu sú z Malaciek

Chorvátska Marina Kaštela sa po prvý raz stala centrom českej a slovenskej jachtárskej komunity.…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Kultúra
6. 6. 2025
Malinka spievala na východe

Spevácky súbor Jednoty dôchodcov Malacky Malinka vycestoval do Spišskej Novej Vsi, kde…

Zobraziť celý článok