Podľa správcu mestských komunikácií V. Končeka problémom na Malom námestí bolo chaotické parkovanie vozidiel aj mimo vyznačených miest, pričom často bránili v prejazde aj ostatným vozidlám. „Po odsúhlasení navrhnutých úprav sme požiadavku odstúpili oddeleniu služieb MsÚ v Malackách, aby výmenu a doplnenie dopravného značenia zabezpečilo,“ dodal V. Konček, ktorý dúfa, že jasné pravidlá umožnia aj lepšiu kontrolu zo strany MsP.
-tabu-
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou
Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený
Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…