Milovníci turistiky a cyklistiky každý rok zdolávajú na Silvestra vrchy Malých Karpát. Inak tomu nebude ani tento rok. Občianske združenia Zenit sk, SCK Záhorák a Zväz mladých organizujú CYKLOSILVESTER 2012 /výšľap na bicykli na Vysokú/.
Spoločný štart je 31. decembra o 9.00 hod z parkoviska pred športovou halou Malina. Na výber sú tri trasy podľa zdatnosti či chute účastníkov:
I. etapa: Malacky- Pernek – Kychyňa
II. etapa: Kuchyňa – Vývrat – sedlo Humbálka – vrch Vysoká
III. etapa: Vysoká – Vývrat – Kuchyňa žel. stanica – Rakárenská – Malacky
Ak preferujete pešiu turistiku, nie je problém. Jednoducho stretneme sa na Vysokej a poriadne to tam oslávime.
Všetci ste vítaní!!!
foto: internet
CYKLOSILVESTER 2012 – plagát
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…