Milé mamičky, oteckovia, blížia sa Vianoce a každé dieťa túži po darčeku od Ježiška. Aj v našom meste sú rodiny, ktoré svojmu synčekovi, dcérke nemôžu pod stromček dať ani najmenšiu hračku. Chceme Vás touto cestou poprosiť – zapojte sa do zbierky hračiek!
Organizuje ho Združenie zdravotne postihnutých VIKTÓRIA so sídlom na MsÚ č. dv. 111 (vchod od Mestskej polície), alebo volať na tel. č. 0911 971 769.
Z hračiek, z ktorých Vaše dieťa vyrástlo a má iné záujmy.
Budeme vás čakať:
19. 11. 2012 od 14.00 h do 16.00 h
3. 12. 2012 od 14.00 h do 16.00 h
(posledný termín, aby sme darčeky z vašich hračiek stihli aj pekne zabaliť a odovzdať.
Ďakujeme.
Združenie zdravotne postihnutých Viktória
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…