15. 8. 2022
Malackí futbalisti doma podľahli Mostu

Futbalisti FC Žolík Malacky nenadviazali na víťazstvo v 1. kole IV- ligy a prehrali na domácej pôde proti Mostu pri Bratislave 0:2.  Hostia rozhodli o svojej výhre už v prvom polčase gólmi z 30. a 36. minúty. Najbližší zápas Malačania odohrajú v piatok 19. augusta o 17:30 v Pezinku proti domácemu PŠC.  FC Žolík Malacky – FC Slovan Most pri Bratislave 0:2 (0:2) Góly: 30. Michal Maco, 36. Boris Struhár Zostava Malaciek: Marko Zváč – Lukáš Rupec (78. Andrej Šimek), Martin Ambra, Patrik Kaňka, Juraj Miklušičák (C), Štefan Kovárik, Patrik Karman (46. Matej Nemec), Andrej Rampáček, Martin Vyletel (62. Dávid Lipták), Patrik Haramia (88. Michal Lipták), Timotej Foltýn

-mb-

Služby
Oznamy
30. 4. 2024
Sviatky posunú vývoz komunálneho odpadu o jeden deň

Nadchádzajúce štátne sviatky 1. mája (Sviatok práce) a 8. mája (Deň víťazstva nad fašizmom) tento…

30. 4. 2024
Záhoráci v Bratislave stratili sľubný náskok

Hádzanári Stupavy a Malaciek Záhoráci v 2. kole nadstavby o 5. až 8. miesto opäť prehrali, keď…