Vo štvrtok, 30. augusta vyšlo po letnej prestávke ďalšie, 14.-ste číslo Malackého hlasu. Riaditelia základných škôl v ňom prezrádzajú, čo sa na školách počas prázdnin zmenilo a aké sú plány do nového školského roka. V novinách nájdete aj termíny prázdnin v školskom roku 2012/2013.
V MH č. 14 sa tiež dočítate, ako vyzerajú byty pri Maline rok od ich odovzdania užívateľom a aké sú plány s futbalovým ihriskom na Juhu. Prinášame vám tiež fotoreportáž z Malackého kultúrneho leta a rozhovor s Jakubom Šulcom, úspešným malackým futbalistom.
Nechýba ani aktualizovaný harmonogram výstavby kanalizácie či športové a kultúrne pozvánky na septembrové podujatia.
Malacký hlas by ste si mali nájsť v poštovej schránke najneskôr v sobotu, 1. septembra na poludnie. Máme novú distribúciu, ktorá by mala byť oveľa rýchlejšia ako tá predchádzajúca. Zatiaľ ju však len testujeme, dajte nám preto vedieť, ako jej to ide. Ak nedostanete noviny do vyššie uvedeného času, ozvite sa nám prosím na 034/7966 123, 174 alebo 173 alebo emailom na malackyhlas@malacky.sk
Malacký hlas v elektronickej forme
– redakcia Malackého hlasu –

Skokanky uspeli na medzinárodnom mítingu
Na skokanský míting JBL Jump Fest chodia do Košíc pravidelne svetové atletické hviezdy. Súčasťou…
Jubileum Múzea Michala Tillnera
Kultúrnemu životu vMalackách tento rok dominuje 50. výročie založenia nášho mestského múzea,…