6. 10. 2011
Prestížna trofej po prvý raz v Malackách!

„O pohár dekana FTVŠ UK Bratislava“

Žiaci ZŠ Záhorácka 95, Malacky zvíťazili v konkurencii 12 družstiev v súťaži „O pohár dekana FTVŠ UK Bratislava“ a po prvý raz priviezli túto prestížnu trofej na pôdu Malaciek. Podujatie, ktoré je pokračovaním „Ceny Večerníka“ sa svojim 48. ročníkom zaradilo medzi najstaršie svojho druhu vôbec.
K víťazstvu Malačanov na atletickom štadióne prof. Kuchena prispeli najmä individuálne výkony jednotlivých členov družstiev. V kategórii dievčat zvíťazili M. Chropovská v behu na 600 m, V. Antálková v skoku do výšky, K. Karšayová v skoku do diaľky a štafeta žiačok na 4 x 60 m ZŠ Záhorácka „A“. Druhé miesto vybojovali K. Zváčová v behu na 60 m, štafeta žiačok na 4 x 60 m ZŠ Záhorácka „B“, K. Tomovičová v skoku do výšky a M. Gašparová vo vrhu guľou. Na treťom mieste sa umiestnili S. Chlepková v behu na 60 m a M. Nemcová vo vrhu guľou.  V kategórii chlapcov na druhej priečke klasifikovali štafetu žiakov na 4 x 60 m ZŠ Záhorácka „A“, tretie miesto si vybojovali D..Michálek v skoku do výšky a S. Kollár v skoku  do diaľky.
V kategórii družstiev dievčat zvíťazili žiačky ZŠ Záhorácka, Malacky „A“ pred družstvom ZŠ Záhorácka, Malacky „B“. V súťaži družstiev chlapcov obsadili žiaci ZŠ Záhorácka, Malacky „A“ druhé miesto.