19. 4. 2010
Malačania vyzbierali viac ako 4 000 eur
Aj tento rok sa Malačania zapojili do charitatívnej zbierky Deň narcisov. V uliciach  sa v piatok 16. apríla už od rána pohybovali skupinky dobrovoľníkov a rozdávali žlté narcisy. Pod vedením  Jakuba Sedláka  z OZ Peer sa vyzbieralo 1 733, 61 €. Túto sumu zhromaždilo 12 študentov z cirkevného gymnázia, 6 členov OZ Peer a 6 dobrovoľníkov. Gymnázium na Ulici 1. mája vyzbieralo celkom 2 579,61 €, za čo vďačíme 40 študentom. Podľa slov zástupkyne riaditeľky Viery Mojžišovej sa v pokladničkách ich študentov nachádzali aj jedno- a dvojcentové mince. „Jednocentových mincí bolo 264 ks a dvojcentových dokonca 381 ks,“ uviedla.
Celková suma vyzbieraných peňazí na projekty v rámci boja proti rakovine v Malackách je 4 313,22 €.

/pesu,iša/ foto:/pesu/
Ďalšie
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok
Oznamy
Aktuality
24. 6. 2026
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru

Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…

Zobraziť celý článok