5. 6. 2020
Strojár organizuje detský hádzanársky kemp
Strojár Malacky opäť otvára brány pre malých hádzanárov a hádzanárky prostredníctvom letného kempu. Ten je určený pre deti narodené v rozmedzí rokov 2006 až 2011. Ak je vaše dieťa pohybovo zdatné, neváhajte ho prihlásiť.
 
Trénermi detí budú prvoligoví hádzanári, ktorí ich budú cvičiť v hale Malina, ale aj na hádzanárskom ihrisku v Zámockom parku. Nebudú chýbať ani tréningy vo vode na kúpalisku, v prípade zlého počasia na plavárni a gymnastické cvičenia, ktoré budú prebiehať pod dohľadom licencovaných trénerov.  
 
Termín konania letného kempu je 6. až 17. júl, deti sa budú zabávať a trénovať v každý pracovný deň od ôsmej do pol piatej. Dvojtýždňový kemp stojí 140 eur, v cene je zahrnutá strava (obed, olovrant, opekačka) a vstupy na plaváreň a kúpalisko. Pre prihlásenie dieťaťa je potrebné vypísať prihlášku
 

-mb- 
Ďalšie
Práca
Oznamy
17. 9. 2025
Materská škola hľadá učiteľku/učiteľa

Materská škola Malacky hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu s názvom: učiteľ/ka materskej školy. …

Zobraziť celý článok
Šport
17. 9. 2025
Záhoráci zatiaľ bez bodu. Zmena môže prísť v sobotu doma

Hádzanári tímu Stupavy aMalaciek HC Záhoráci majú za sebou ďalšie dve kolá, vktorých svoje dobré…

Zobraziť celý článok