9. 5. 2024
52.ročník Behu oslobodenia a 18. ročník Pohára Centra voľného času

               52. ročník Behu oslobodenia – Memoriál Antona Puteka a 18. ročník Pohára Centra voľného času sa konal 8. mája 2024. Napriek sychravému počasiu sa Behu oslobodenia zúčastnilo 204 pretekárov. Tohoročný beh bol pomenovaný aj Memoriál Antona Puteka na jeho počesť ako spoluzakladateľa podujatia. Prinášame vám kompletné výsledky.

Najmladší žiaci ( 1. a 2. roč. )

1. Pavol Petrovič                              ZŠ Dr. Dérera Malacky                    0: 37,67 min.

2. Alfréd Šulík                                 SŠ sv. Františka z Assisi Malacky    0 : 37,91 min.

3. Mathias Richter                            ZŠ Malacky, Záhorácka ul.               0: 39,76 min.

4. Oliver Pelec                                  SŠ sv. Františka z Assisi Malacky    0: 40,00 min.

5. Teo Valach                                   SŠ sv. Františka z Assisi Malacky    0: 41,61 min.

Najmladšie žiačky ( 1. a  2. roč. )

1. Milana Hrišenko                           ZŠ Malacky, Záhorácka ul.            0: 38,64 min.

2. Juliana Benková                           ZŠ Dr. Dérera Malacky                    0: 40,32 min.

3. Valéria Hotra                                ZŠ  Malacky, Záhorácka ul.             0: 40,52 min.

4. Nina Fošnárová                             ZŠ Malacky, Záhorácka ul.              0: 40,98 min.

5. Emma Ondrovičová                      ZŠ Malacky, Záhorácka ul.              0: 41,54 min.

Mladší žiaci I. ( 3. a 4. roč. )

1. Filip Krajčí                                  ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                0: 56,40 min.

2. František Klíma                           ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                0:56,92 min.

3. Oliver Veselý                              SŠ sv. Františka z Assisi Malacky      0 :57,37 min.

4. Albert Šulík                                 SŠ sv. Františka z Assisi Malacky   .  1: 00,68 min.

5. Viktor Varada                              ZŠ Malacky, Štúrova ul.                     1: 00,84 min.           

Mladšie žiačky I. ( 3. a 4.roč. )

1. Júlia Januš                                  ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                   0:55,29 min.

2. Mariana Habová                         SŠ sv. Františka z Assisi Malacky        0: 55,54 min.

3. Romana Habová                         SŠ sv. Františka z Assisi Malacky        0: 57,20 min.

4. Sofia Straská                               ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                  0: 57,48 min.

5. Sára Polláková                            ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                  0: 58,08 min.

 Mladší žiaci II. ( 5. a 6. roč. )

1. Viliam Straský                             ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                   1: 06,21 min.

2. Richard Mráz                               ZŠ Malacký , Štúrova ul.                       1: 12,59 min.

3. Alexander Veselý                         SŠ sv. Františka z Assisi Malacky        1: 15,59 min.

4. Matej Drgoňa                               ZS Malacky, Záhorácka ul.                   1: 20,71 min.

5. Juraj Ambruš                                SŠ sv. Františka z Assisi Malacky        1: 21,24 min.

Mladšie žiačky II. ( 5. a 6. roč. )

1. Amélia Zelenáková                       ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                  1: 12,07 min

2. Izabela Lukáčková                        ZŠ Láb                                                  1 : 12,55 min..

3. Vilma Drgoňová                           Gymnázium Malacky                            1: 13,40 min.

4. Tamara Kožuchová                       Gymnázium Malacky                           1: 19,30 min.

5. Lili Anderson                                ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                  1: 20,24 min.

Starší žiaci  ( 7. – 9. roč. )

1. Richard Švec                                   ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                 2 : 39,51 min.

2. Krištof Haba                                    SŠ sv. Františka z Assisi Malacky      2 : 40,69 min.

3. Boris Belica                                     ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                 2 : 49,12 min.

4. Lukáš Noris                                     Gymnázium Malacky                          2 : 49,36 min.

5. Tomáš Chrenko                               Gymnázium Malacky                          4 : 02,60 min.

Staršie žiačky ( 7.- 9. roč. )

1. Nela Stašková                                  ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                 2: 00,16 min.

2. Linda Pajpachová                             ZŠ Plavecký Štvrtok                           2: 05,17 min.

3. Alexandra Šelcová                           ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                 2: 10,40 min.

4. Tatiana Anderson                             ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                 2: 15,54 min.

5. Alžbeta Pagáčová                             ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                 2 :16,12min.

Ženy

1. Sára Bilkovičová                                Malacky                                             4 :11,45 min.

2. Margaréta Smolinská                         Malacky                                             5 :36,96 min.

3. Veronika Varadová                            Malacky                   .                         5 :59,2 min.                                         

Muži

1. Pavol Petrovič                                    AC Malacky                                      11: 15,62 min.

2 .Peter Pavlík                                        Malacky                                             14: 19,17 min.

3. Karol Papík                                        Malacky                                             14: 54,62 min.

Predškoláci – chlapci

1. Jakub Ambruš                                     MŠ cirkevná Malacky

2. Adrián Šulík                                       MŠ cirkevná  Malacky

3. Oliver Zajac                                        MŠ Plavecký Mikuláš

Predškoláci – dievčatá

1. Izabela Sára Vávrová                          MŠ Veľké Leváre

2. Nela Havlíková                                   MŠ Kollárova Malacky

3. Nina Havlíková                                   MŠ Kollárová Malacky

Najmladší účastníci

Ján Schlosser                                         MŠ Bernolákova  Malacky             nar. 9. 2. 2021                                                     

Diana Mládková                                      Malacky                                          nar. 25. 1. 2021

Najstarší účastník

Vojtech Plánka                                        BKVP Malacky                                nar.16. 5. 1955

Celkom štartovalo 204 účastníkov z Malaciek, Plaveckého Štvrtka, Veľkých Levár, Stupavy, Lábu, Kostolišťa, Záhorskej Vsi, Plaveckého Mikuláša . 

Pohár Centra voľného času Malacky

1. ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                   63 bodov

2. ZŠ sv. Františka z Assisi Malacky        27 bodov

3. ZŠ Dr. J. Dérera  Malacky                     9 bodov

4. Gymnázium Malacky                             8 bodov

4. ZŠ Malacky, Štúrova ul.                        5 bodov

6.-7.. ZŠ Plavecký Štvrtok                         4 body

         ZŠ Láb                                               4 body                  

Fotogalériu z podujatia nájdete na fb profile malacky.sk.

Ďalšie
Cestovný ruch
22. 5. 2024
TIK je na novom mieste

Turisticko – informačná kancelária mesta už sídli na novej adrese: v pavilóne na Námestí u…

Zobraziť celý článok
Šport
22. 5. 2024
Futbalisti zobrali bod lídrovi

A-tím Žolíka získal zvýjazdu do Zvolena sympatický bod, keď proti priebežnému lídrovi tabuľky…

Zobraziť celý článok