10. 5. 2013
41. ročník Behu oslobodenia

V stredu 8. mája sa v Zámockom parku uskutočnil 41. ročník Behu oslobodenia a zároveň 7. ročník Pohára Centra voľného času. Obe podujatia sa konali pod záštitou Komisie pre vzdelávanie, mládež a šport pri MsZ v Malackách. Usporiadateľmi sú Mesto Malacky, TJ Strojár, ŠK, AC, CVČ a AD HOC Malacky. 151 zúčastnených tak oslávilo sviatok v zdravom životnom štýle – behom.

Najmladší žiaci (1. a 2. roč.)

1. Dávid Vrabček                             ZŠ Malacky, Záhorácka ul.              0: 34,9 min.
2. Matúš Klas                                   ZŠ Malacky, Záhorácka ul.              0: 39,1 min.
3. Daniel Rohlíček                           ZŠ Malacky, Štúrova ul.                   0: 43,4 min.
4. Matúš Mesároš                             ZŠ Dérera Malacky                          0: 44,1 min.
5. Filip Pechal                                  ZŠ Malacky, Štúrova ul.                   0: 44,8 min.

Najmladšie žiačky (1. a  2. roč.)

1. Eva Balaščíková                          ZŠ Malacky, Štúrova ul.                    0: 39,9 min.
2. Aiylin Eginová                             ZŠ Malacky, Štúrova ul.                   0: 40,0 min.
3. Vanesa Nina Mychajľuková        ZŠ Malacky, Záhorácka ul.               0: 40,6 min.
4. Stella Stupňanová                        ZŠ Malacky, Záhorácka ul.               0: 40,9 min.
5. Michaela Salayová                       ZŠ Malacky, Záhorácka ul.               0: 41,3 min.

 Mladší žiaci I. (3. a 4. roč.)

1. Igor Polák                                    ZŠ Jakubov                                         0: 56,0 min.
2. Jakub Ševera                               ZŠ Malacky, Štúrova ul.                     0: 58,5 min.
3. Patrik Slezák                               ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                 0: 59,8 min.
4. Nicolas Gazdič                            ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                 1: 00,0 min.
5. Pavol Lízala                                 ZŠ Jablonové                                      1: 01,0 min.            

Mladšie žiačky I. (3. a 4.roč.)

1. Viktória Horvátová                    ZŠ Malacky, Štúrova ul.                      1: 00,0 min.
2. Alžbeta Kučerová                       ZŠ Malacky, Štúrova ul.                     1: 01,0 min.
3. Viktória Šrámková                     ZŠ Malacky, Štúrova ul.                      1: 02,0 min.
4. Viktória Elizabeth Ivanová         SŠ sv.Františka z Assisi Malacky.      1: 03,0 min.
5. Natália Perediriy                         ZŠ Malacky, Štúrova ul.                     1: 03,5 min.

 

Mladší žiaci  (5. – 7. roč.)

1. Patrik Váha                                  ZŠ Malacky, Štúrova ul.                      1: 02,5 min.
2. Marek Havlík                               ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                 1: 09,0 min.
3. Samuel Kandil                              SŠ sv. Františka z Assisi Malacky      1: 14,0 min.
4. Igor Matlovič                               ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                  1: 17,2 min.
5. Adrián Pachinger                          ZŠ Malacky, Štúrova ul.                     1: 17,7 min.

Mladšie žiačky (5. – 7. roč.)

1. Pavlína Vrbová                            ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                1: 15,1 min.
2. Ľubica Kolandrová                      ZŠ Malacky, Štúrova ul.                     1: 18,2 min.
3. Hana Nováková                           ZŠ Malacky, Štúrova ul.                     1: 19,7 min.
4. Nikola Vačková                           ZŠ Malacky , Štúrova ul.                    1: 23,1 min.
5. Nicol Hladíková                           ZŠ Malacky, Štúrova ul.                     1: 23,6 min.

 

Starší žiaci  (8. a 9. roč.)

1. Michal Mecháček                            SŠ sv. Františka z Assisi Malacky    2 : 25,3 min.
2. Tomáš Forgáč                                  ZŠ pri RC Sološnica                         2 : 25,4 min.
3. Samuel Kollár                                  ZŠ Malacky, Záhorácka ul.              2 : 27,0 min.
4. Dávid Bokros                                   ZŠ pri RC Sološnica                         2 : 31,0 min.
5. Boris Pribil                                       ZŠ Malacky, Záhorácka ul.              2 : 31,9 min.

 Staršie žiačky (8. a  9. roč.)

1. Karolína Zváčová                             ZŠ Malacky, Záhorácka ul.              2 : 08,7 min.
2. Kristína Karsayová                           ZŠ Malacky, Záhorácka ul.              2 : 12,6 min.
3. Stephanie Blažíčková                       ZŠ Malacky, Záhorácka ul.              2 : 18,7 min.
4. Klaudia Varanaiová                          SŠ sv. Františka z Assisi Malacky   2 : 22,1 min.
5. Viktória Hrončeková                         SŠ sv. Františka z Assisi Malacky  2 : 25,4 min.
                         

Dorastenci


1. Tibor Horváth                                   RC Sološnica                                    6 : 40,0 min.
2. Richard Jurovatý                               SOŠ Farského , Bratislava               6 : 55,0 min.
3. Pavol Matejov                                   OA Dudova, Bratislava                    7 : 03,0 min.
                                                               

Dorastenky


1. Monika Nemcová                             Gymnázium Malacky                        3 : 55,2 min.
2. Romana Sekáčová                             Gymnázium Malacky                       4 : 03,8 min.
     

Ženy


1. Gabriela Janíková                              AC  Malacky                                     4 : 05,9  min.
2. Viera Fajtáková                                  ZŠ Malacky, Štúrova ul.                   4 : 17,1 min.
3. Jana Blažíčková                                  ZŠ Malacky, Záhorácka ul.              4 : 33,7 min.                                          

Muži


1. Elvis Gunar                                         RC Sološnica                                    11 : 40,3 min.
2. Ivo Beklemdžiev                                 Malacky                                            12 : 17,2 min.
3. Pavol Rigo                                          RC Sološnica                                     12 : 41,8 min.

Najmladší účastník
Eva Slezáková                                        MŠ Malacky, Hviezdoslavova ul.     nar. 28. 5. 2009
      
Najstarší účastník
Ivo Beklemdžiev                                     Malacky                                             nar. 19. 1. 1965

Pohár Centra voľného času Malacky
1. ZŠ Malacky, Záhorácka ul.                 47 bodov   4. ZŠ pri RC Sološnica          6 bodov
2. ZŠ Malacky, Štúrova ul.                      46 bodov  5. ZŠ Jakubov                         5 bodov
3. SŠ sv. Františka z Assisi Malacky       13 bodov  6. ZŠ Dr. Dérera Malacky      2 body                                        7. ZŠ Jabloňové                                         1 bod           

                                                                         
                                                                                                     
Text: N. Slobodová/ Organizačný výbor Behu oslobodenia
Foto: N. Slobodová

Ďalšie
Oznamy
1. 2. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac február 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Šport
30. 1. 2023
Záhoráci s výborným vstupom do druhej časti sezóny

            Hádzanári Stupavy a …

Zobraziť celý článok