25. 6. 2015
17. ročník Turnaja generácií už v sobotu 27. júna!

Hádzanársky oddiel pozýva všetkých priaznivcov malackej hádzanej na 17. ročník Turnaja generácií, ktorý sa uskutoční v sobotu 27. júna.

Na turnaji sa zúčastňujú odchovanci malackej hádzanej všetkých vekových kategórií, teda aktívni aj bývalí hráči. „Doposiaľ hrali vždy len muži, ale časom sa to možno zmení, keďže v posledných rokoch tu máme početne zastúpenú aj dievčenskú zložku. Hrať budú chlapci od žiackych kategórií až po kategóriu starí páni, čiže každý, kto má chuť. Družstvá musia mať aspoň sedem hráčov a prihlasovať sa môžu u členov výboru, prípadne e-mailom na info@handballmalacky.sk,“ hovorí organizátor Dušan Frýbert. Na Turnaji generácií sa obvykle hrá v dvoch skupinách, v každej po štyri družstvá.

Pre deti bude pripravená zábavná zóna, pre milovníkov dobrého jedla chutný guláš a cigánske pečienky a pre priaznivcov rockovej hudby koncert Ďuriho & Stenlyho z AC+. Akcia sa uskutoční v areáli Zámockého parku a výťažok bude použitý na rozvoj mládežníckej hádzanej v Malackách.

Paralelne s Turnajom generácií budú na zatrávnenej ploche vedľa hádzanárskeho ihriska hrať minihádzanársky turnaj aj najmladší hádzanári. Ide o vyvrcholenie Záhorackej minihandball ligy v zmiešaných družstvách chlapcov a dievčat. „Boli by sme radi, keby tento turnaj navštívili aj rodičia, ktorí ešte len zvažujú, na aký šport by svoje deti radi prihlásili. Tu si môžu prísť naživo pozrieť, koľko pohybu a radosti z hry môže tento šport ich deťom dať a zároveň sa môžu informovať, ako a kde môžu deti prihlásiť na hádzanú,“ povedal Dušan Frýbert.

Text: -naty/DF-, foto: DF

Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
Celomestské podujatia
Kultúra
6. 12. 2023
Horí prvá sviečka na adventnom venci

Kostolom Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Malackách sa vnedeľu 3. decembra niesli tóny…

Zobraziť celý článok
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok