Článok z Malacky.sk FC Malacky prehral o gól v Rači (17.09.2018)

Malackí futbalisti odohrali v nedeľu dopoludnia zápas siedmeho kola tretej ligy BFZ na ihrisku Rače, v Bratislave Záhoráci prehrali tesne 1:2. Malačania dohrávali posledných dvadsať minút v desiatich, po druhej žltej karte ich oslabil Štefan Kovárik.
 Úvod zápasu bol celkom akčný, v prvej štvrťhodine diváci videli dva góly. V ôsmej minúte poslal domácich do vedenia Matúš Bellay, v trinástej Malačania vyrovnali zásluhou Juraja Miklušičáka. Rozhodujúci gól padol v 40. minúte, jeho strelcom sa stal Martin Kubala. Rača, ktorá šla do stretnutia ako favorit už svoje vedenie udržala a Malačania po druhý krát v ligovej sezóne prehrali.
 Najbližší zápas odohrajú futbalisti FC Malacky na domácom ihrisku, v nedeľu 23. septembra o 16.00 privítajú na domácom štadióne tím zo spodku tabuľky ŠK Lozorno.

FK Rača Bratislava – FC Malacky 2:1 (2:1)