Článok z Malacky.sk FC Malacky po druhýkrát v sezóne stratil body (23.04.2018)

Malackí futbalisti remizovali v nedeľu v rámci 22. kola štvrtej ligy BFZ v Bratislave s Rusovcami 1:1. Bola to ich druhá remíza v sezóne, vôbec prvá v jarnej časti, a tak naďalej neohrozene okupujú prvú priečku tabuľky. Malačania na ihrisku tretieho celku súťaže viedli od 16. minúty 1:0 zásluhou Rastislava Havlíka. Zdalo sa, že FC Malacky pridá 21. ligové víťazstvo v sezóne, ale dvadsať minút pred koncom domáci vyrovnali na konečných 1:1. Najbližší zápas odohrajú malackí futbalisti v nedeľu 29. apríla, keď o 17.00 h v Zámockom parku privítajú druhý tím súťaže OŠK Slovenský Grob.

MFK Rusovce – FC Malacky 1:1 (0:1)
Góly: 69. Matúš Keszi – 16. Rastislav Havlík
Zostava FC Malacky: Ondrej Klempa – Lukáš Rupec, Štefan Kovárik, Jaroslav Zváč – Daniel Čeřovský (Pavol Michalovič), Juraj Miklušičák (Tomáš Mifkovič), Vladimír Ronec, Martin Sloboda (Denis Michalek) – Rastislav Havlík (František Lörinczi), Jakub Hitmar (Michal Prečuch), Pavol Uhrinec (C).