Článok z Malacky.sk Karatisti opäť priniesli medaily (27.06.2014)

V polovici júna sa v Bratislave konal záverečný turnaj karate v tomto roku a malackí karatisti sa na ňom umiestnili na bodovaných miestach. Na 18. ročníku Veľkej ceny mládeže sa zúčastnilo 74 klubov z Poľska, Maďarska, Chorvátska, Slovinska, Českej republiky, Litvy a Slovenska. Spolu bolo registrovaných 522 pretekárov, čo dáva tomuto podujatiu veľký význam a silnú konkurenciu.

Karatistický klub TJ Strojár statočne reprezentovali štyria pretekári: Katka Majdlenová, Lukáš Osuský, Boris Pohánka a Lukáš Gazdič. Ako prvá bojovala v kategórii Katka Majdlenová, ktorá v tomto roku už získala veľa ocenení na predchádzajúcich podujatiach (spolu 4 medaily zo 6 súťaží) a po úžasnom výkone sa Katke podarilo získať ďalší cenný kov - tentokrát bronz za 3. miesto.

Ostatní pretekári bojovali v kategórii kumite. Všetci bojovali so srdcom, navyše Lukášovi Gazdičovi pribudla do zbierky cenná trofej. Po náročnom súboji získal v silnej konkurencii skvelé 3. miesto. Našim pretekárom srdečne gratulujeme za zaslúžené úspechy a ďakujeme za usilovnú reprezentáciu klubu počas celého roka. Veríme, že ich úspechy budú pokračovať aj naďalej.

Pridal: Odelenie UKaVV